Ankieta wzór

hodowlane stawy ryby
ewa hanulanka
numer 6000
porozmazywać
boguslaw wojcik
Wątki

 

Icewall's portal


Chciałbym nieco ostudzic zapały i szybkość wszystkich HD-maniaków, w tym i siebie samego.
Koszulki przedstawione na początku postu z napisem 1080 czy 1080p mozna sobie zrobić natomiast koszulki czy inne nośniki, które zawierać maja np. logo portalu czy logo wraz z hasłem reklamowym wymagają zgody właściciela praw do tych znaków czyli Gmera.

Rozmawiałem z Gmerem i zaproponowałem, żeby zrobić ankietę w celu poznania preferencji uzytkowników naszego portalu.
Czy ma byc to koszulka, czapka, polar, parasol czy inny gadget.
A także rozmiarów.

Po opublikowaniu takiej ankiety i zebraniu wyników będzie mozna ocenić jak ten pomysł zrealizować, wycenić i przedstawic ogółowi.

Przypominam także, że sprzedaż czy dystrybucja np. koszulek w ilościach, o których tu zapewne myślimy, nosi znamiona działalności gospodarczej i podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym i podatkiem VAT. "Rezygnacja" przez kogokolwiek z opodatkowania może narazić portal na duże nieprzyjemności czy kary, na co na pewno nie chcemy sobie pozwolić.

PozdroCo do wzoru koszulek, to te z 1080p dałem tylko po to by było ładniej w temacie,haha

Co do podatków itp, to jak wcześniej pisałem prowadzę działalność gospodarczą właśnie w branży odzieżowej, więc nie było by i z tym problemu.

Zróbcie projekt. Firma, która będzie robiła te koszulki może wystawić fakturę na moją firmę, a ja będę je sprzedawał forumowiczom z marżą...załóżmy 50gr. Oczywiście wystawie na każdą koszulkę paragon.


No chyba, że zlot jest realny, wiec wtedy nie ma sprawy.
Pozdrawiam


Agresja rodzi agresje.

A ja sie zastanawiam, skad to sie wzielo?
Przypadkiem nie wiecie!?
Skads te wzory do nas przyszly i sie zadomowily.
Tak mi sie zdaje.
A kara smierci - badania wykazaly, ze KS nie jest odstraszajaca.
Odstraszajaca jest jedynie swiadomosc nieuchronnosci kary.

A dla takich jak w przykladzie - nawet i to nie.


Ps: a nie rozwazaliscie przywrocenia obozow......?
to nie jest agresywne ... to po prostu kara. Temida jest slepa. Badania nie uwzgednialy ze pytano w kraju w ktorym kara smierci nie obowiazuje... to tak jakby pytac "czy boisz sie przelotow z Ksiezyca na Marsa" a nie "czy boisz sie lotow w przstrzen kosmiczna przy dotychczasowej istniejacej technice"

Jakie sie zada pytanie taka sie uzyska odpowiedz. Gdyby jeden z drugim wiedzieli ze za cos takiego czeka smierc bez zadnych "ale" to mysleli by inaczej.. tu wchodzi w gre instynkt samozachowawczy. Ankiety nie zmieniaja instynktów.

Nie mam monopolu na jedynie sluszne zdanie, moja opinia jest stricte subiektywna i nie miała na celu dyskredytowania czy obrazania kogokolwiek


Nie wim dlaczego tak oburzają Was pytania o miejsce pracy. Przecież oni też prowadzą jakies statystyki. Skąd niby mają wiedzieć takie rzeczy? Ankiety wysyłać? I co z tego, że co roku o to pytają. To się zmienia. Rok temu ja byłam bezrobotna, maż pracował. Teraz jest odwrotnie. Za rok będzie inaczej. A Wy próbujecie same z siebie pogadać z księdzem? Pytacie o parafię? o potrzeby? o możliwosć włączenia się w życie parafii? To ksiądz/kosciół ma coś z siebie dawać. A my? Przecież parafia to nie budynki, to nawet nie świątynia. To ludzie, którzy ja tworzą. Nie tylko duchowni. To tak na marginesie dyskusji.

Maciejka pewnie do mnie pijesz - mnie te pytania o pracę nie oburzają tak jak mojego męża (w jego kulturze takie pytania są bardzo osobiste i nie do przyjęcia w rozmowie dwóch obcych osób). Mnie one męczą, bo chciałabym i staram się kierować rozmowę na inne tory - tak jak mówię, w tym roku dziewczynki idą do komunii, myślałam, że to dobry punkt wyjściowy do rozmowy, wizytę zaczęliśmy od czytania z Biblii - równie dobry punkt wyjściowy do rozmowy. Ale nie, ksiądz wyciąga kajet i odpytuje. Piszesz, że prowadzi statystyki - a na co mu to? Od statystyk mamy GUS.

Jestem równie zła na siebie, co na księdza, że te rozmowy wyglądają tak jak wyglądają - uważam, że to zły wzór dla moich dzieci. Ale nie potrafię skierować rozmowy na inne tory - może w przyszłym roku?

(Proszę nie głosować w ankiecie jeśli nie znacie się na Crt.)

Ja uwarzam że CRT są lepsze, wadą są kolory, albo ciemne albo za jasne.
Ale Crt przetwarzają lepiej obraz.

A takie pytanko ode mnie :

1024x786 to ile cali? 17 czy 19?

(Po zagłosowaniu w ankiecie proszę o komentarz na wzór: Wady : Zalety: .)

Dziękuje za poświęcenie czasu

dzięki wojtas. stokrotne dzięki. nie miałem siły mu tłumaczyć.


posypuję głowę popiołem. moja gruba kreska na wzór Mazowieckiego zawiodła tak samo jak tamta

obiecuje - nigdy więcej niesprawdzonych ludzi na moderatorów.

co do Cornka - widzę, że czeka go ban na 48h.
zaraz po zakończeniu ankiety wymierzę go.

następnie sprawy związane z Cornkiem przejmuje Mayones i to on od tej pory będzie decydował, czy poddać go pod głosowanie.

chyba, że sytuacja będzie ewidetnie podbramkowa.

ale ostrzegam Cornka uczciwie - następny ban jaki JA zaproponuje to dożywocie.

1)prosze narazie nie wypisywac indeksów bedzie nowy poprawiony wzor bo sie babki pomyliły w dzikanacie
2) w piatek na hydraulice bedzie jakas ankieta przez dziekanat robiona czy cos i babki prosiły w miare możliwości o obecnośc zeby ankieta była reprezentatywna

III Termin będzie PISEMNY
Dr Błonarowicz żalił mi się że niektórzy sa tak leniwi że piszą wzór i wynik i jak się gdzieś pomylą przy przepisywaniu danych do kalkulatora to maja zadanie uwalone bo nie będzie nikt kombinował gdzie się pomylono ZADANIA MACIE ROZWIĄZYWAĆ KROK PO KROKU wtedy nawet jak sie pomylicie to wiadomo gdzie i czy np to była zwykła literówka w wpisywaniu danych (jeden student tak miał i nie było punktów karnych)

Z kolei inni wypisali dane, wzory poprzekształcali coś i zostawili bez wyliczenia takie zadania są oceniane negatywnie

Wybrać opcje w ankiecie kiedy chcecie termin około 30 osób nie zdało wiec fajnie by było żeby wszyscy zagłosowali an/b]kieta do poniedziałku do 20 dnia Czw 20:04, 28 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz

To jeszcze od siebie dodam jako nadworny gadżeciarz:
Zostalo ustalone ze gadzety klubowe tak jak i naklejki beda ujednolicone zeby uniknac podziałów itp, nie bedzie opcji na wybrzydzanie i wybieranie, jesli np koszulka bedzie pokazana w danym wzorze to taki bedzie realizowany i nie ma mowy o tym ze ktos chce napis od lewa do prawa, inny w pionie, a inny chce różowe literki, wzory będzie narzucał zarząd a jak komus nie pasuje to nie musi kupowac.

niedlugo z Ceterkiem ogarniemy jakis gadżetowy temacik i ankiete co bysmy ogarniali w najblizszym czasie, jesli ktos bedzie mial pomysly to chetnie wysluchamy.

naklejki klubowe beda darmowe dla klubowiczów i nieosiagalne dla innych, kazda osoba bedzie rejestrowana ile naklejek wzieła aby nie trafialy one do osob trzecich (przynajmniej takie założenie)

Prośba do Rodiego i Jeżyka. Smycze i bluzy zostaly udostepnione osobom które nie nalezą do klubu a są jedynie sympatykami. to ostatnie co przeszlo w ten sposob. taka decyzja zapadła na spotkaniu:
Tylko klubowicze moga być oznaczeni logami JR co za tym idzie wszelkimi gadżetami.
Udostepnianie takich rzeczy osobą trzecim bedzie karane.

to chyba po krótce tyle.

Podobają nam się. Problem polega na tym, że "konkurs" pomysłów może trwać w nieskończenie długo - zawsze coś będzie można zmienić we wzorze, czy wymyślić inny "trochę lepszy".
Nasza propozycja:
Admin ustala datę nadsyłania wzorów; ukazuje się ankieta obejmujące wszystkie nadesłane; Admin ustala czasookres głosowania. ... and the winner is... i po wszystkim. Mamy super wzory, głosowanie i naszą naklejkę...
Oczywiście na głowie biednego Admina zostawiamy problem jednakowej ilości głosów na np. 3 różne wzory...

Jeśli jesteś kreatywny, znasz się na matematyce i nie boisz się stosowania w swojej pracy innowacyjnych metod nauczania z wykorzystaniem multimediów, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Firma GINT zatrudni matematyków chętnych do pisania wykładów, prezentacji, zadań, symulacji matematycznych, będących częścią modułów specjalnie zaprojektowanej platformy e-learningowej HERMIN.

Kursy matematyki powstają w ramach projektu „Matematyka? Spróbuj e-learningowo! Innowacyjne formy edukacji dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”, współfinansowanego ze środków UE, zaakceptowanego przez MEN. Są one skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i będą spełniać wymogi programowe MEN przewidziane dla tej grupy wiekowej.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie przesłanie ankiety rekrutacyjnej, listu motywacyjnego oraz próbki własnych umiejętności (kilku zadań, niestandardowego wyjaśnienia dowolnego pojęcia matematycznego) na adres: sekretariat@gint.pl

Więcej informacji o projekcie (w tym wzór ankiety rekrutacyjnej): www.hermin.edu.pl
tel/fax (012) 633 33 67.


Nazwanie placu imieniem Karola Goduli byłoby wspaniałym ukłonem inwestora wobec historii dzielnicy i człowieka, który w znaczący sposób przyczynił się do jej rozwoju. Zgadzam się. Mimo ze wcześniej chciałem aby nazwa Karola Goduli była wyeksponowana w nazwie budynku to jednak plac Karola Goduli jest bardziej na miejscu

Byłby to także wzór dla władz miejskich, które niewiele robią dla upamiętnienia wielkich postaci związanych z Bytomiem Dla władz miejskich problem stanowi oficjalnie nazwanie placu na rogu Witczaka z Siemianowicką. Przecież większość bytomian nie wie dlaczego "Pogoda" a przypuszczam że gdyby zrobić ankietę to większość wymyślałaby że na tym terenie zaobserwowano niespotykane warunki atmosferyczne


Designed by Finerdesign.com